Harmonogram szkoleń stacjonarnych

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Lektykarskiej 44 w Warszawie na szkolenia otwarte, na które można się zgłaszać indywidualnie.
Niektóre zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 316, ul. Szobera 1 na Bemowie.

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

   

 

 

 

Październik

Data Temat Osoba prowadząca
25.10 pt. 16.00-20.00 Emisja głosu w zawodzie nauczyciela Katarzyna Kasperkiewicz
26.10 sob. 9.30-14.15 Dobra dyscyplina w grupie przedszkolnej cz. 1 (cz. 2 – 27.10 w tych samych godzinach) Małgorzata Salamon
29.10 wt. 16.00-20.00 Kreatywna świetlica Justyna Klimek

Listopad

Data Temat Osoba prowadząca
4.11 pon. 16.00-20.00 Efektywnie, aktywnie, ciekawie – jak pracować metodą projektu Ewa Wojtyra
6.11 śr. 16.30-19.45 Kurs kierowników wycieczek szkolnych Ewa Wojtyra
9.11 sob. 9.30-13.30 Sprawne ręce – ćwiczenia i zabawy wspierające rozwój grafomotoryczny dzieci Marta Kudła
9.11 sob. 14.00-18.00 Arteterapia w pracy z dziećmi. Pomysły i inspiracje Justyna Klimek
16.11 sob. 9.30-13.30 Raz, dwa, trzy – liczysz ty! – zajęcia matematyczne w przedszkolu (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
16.11 sob. 9.30-13.30 Rozwijanie kompetencji wychowawczych, czyli jak budować autorytet nauczyciela? (cz. 1) (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Małgorzata Owczarek
16.11 sob. 14.00-18.00 Lepsza biała niż czarna – zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i monitora interaktywnego (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
16.11 sob. 9.30-12.45 Warsztat polonisty – wypowiedzi argumentacyjne i stosowanie kryteriów oceniania wypracowań (BRAK MIEJSC; przyjmujemy zapisy na listę rezerwową lub na 7.12) Robert Chamczyk
16.11 sob. 14.00-18.00 Ciekawe techniki plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Justyna Klimek
17.11 nd. 10.00-14.00 Tańczę, tupię, podskakuję – zabawy taneczne z elementami tańców w kręgu Marta Kudła
18.11 pon. 16.00-20.00 Grać i śpiewać każdy może, czyli umuzykalnianie dzieci z wykorzystaniem muzykoterapii Justyna Klimek
19.11 wt. 16.00-20.00 Gry i zabawy na dobry klimat w grupie Justyna Klimek
20.11 śr. 16.30-19.45 Warsztat polonisty w kontekście podstawy programowej i egzaminu ósmoklasisty Robert Chamczyk
21.11 czw. 16.00-20.00 Emisja głosu w zawodzie nauczyciela Katarzyna Kasperkiewicz
22.11 pt. 16.00-20.00 Kreatywne zabawy słowem w przedszkolu i klasach 1-3 Katarzyna Kasperkiewicz
23.11 sob. 9.30-13.30
Co nam mówią rysunki? – wykorzystanie prac dzieci w diagnozie Marta Kudła
23.11 sob. 9.30-13.30 Rozwijanie kompetencji wychowawczych, czyli jak budować autorytet nauczyciela? (cz. 2) (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Małgorzata Owczarek
23.11 sob. 14.00-18.00 Kreatywna świetlica Justyna Klimek
28.11 czw. 16.00-20.00 Arteterapia w pracy z dziećmi. Pomysły i inspiracje Justyna Klimek
29.11 pt. 16.00-20.00 Moja klasa/grupa i trudne sytuacje wychowawcze – kiedy pozwolić, kiedy zabronić? Monika Gregorczuk
30.11 sob. 9.30-13.30 Zimowe warsztaty origami. Świąteczne inspiracje Elżbieta Firmanty
30.11 sob. 14.00-18.00 Diagnoza dzieci przedszkolnych Marta Kudła
30.11 sob. 9.30-13.30 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
30.11 sob. 14.00-18.00 Awans zawodowy w praktyce (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk

Grudzień

Data Temat Osoba prowadząca
5.12 czw. 16.30-19.45  Nauczyciel w rytmie slow, czyli jak się nie wypalić Robert Chamczyk
7.12 sob. 10.00-16.30 Nazywanie świata – odimienna metoda nauki czytania Ireny Majchrzak Anna Kozieł-Wójcik
7.12 sob. 9.30-12.45 Warsztat polonisty – wypowiedzi argumentacyjne i stosowanie kryteriów oceniania wypracowań Robert Chamczyk
7.12 sob. 13.30-17.30 Praca w grupie z dzieckiem wysoko funkcjonującym ze spektrum autyzmu (w tym z zespołem Aspergera) Dorota Trzaska
8.12 nd. 10.00-14.00 Sprawne ręce – elementy terapii ręki Marta Kudła
14.12 sob. 9.30-13.30 Pierwsze kroki w programowanie, czyli kodowanie dla laików (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
14.12 sob. 14.00-18.00 Raz, dwa, trzy – liczysz ty! – zajęcia matematyczne w przedszkolu (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy