Szkolenia stacjonarne – harmonogram

Poniższy harmonogram to bieżąca oferta warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, które odbywają się w naszej placówce na Bielanach (ul. Lektykarska 44) lub w Szkole Podstawowej nr 316 na Bemowie (ul. Szobera 1/3). 
Zajęcia te mają charakter otwarty, co oznacza, że można się na nie zgłaszać indywidualnie – poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kierujemy się zasadą: minimum teorii, maksimum praktyki.

Wszystkie szkolenia są prowadzone przez praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, sprawdzonymi metodami i pomysłami. U nas nie ma nudy – jest działanie poprzez zabawę, ćwiczenia praktyczne, rozwiązywanie problemów, analizę przypadków, wymianę doświadczeń, odgrywanie scenek i inne metody angażujące uczestników.

Nauczyciele przychodzą na szkolenia z różnych powodów, ale zawsze wychodzą od nas z przekonaniem, że nie zmarnowali czasu, tylko podnieśli swoje kompetencje, poszerzyli wiedzę, znaleźli inspirację i nowe pomysły, naładowali akumulatory.

Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymują zaświadczenia. Wystawiamy faktury dla placówek i osób prywatnych.

Harmonogram szkoleń i warsztatów w naszej placówce na Lektykarskiej 44 w Warszawie

Data Temat Osoba prowadząca
9.03 czw. 18.00-20.30 i 18.03 sob. 10.00-14.30 Metoda Labana w pracy z dziećmi Dorota Trzaska
18.03 sob. 9.30-16.00 Jak makiem zasiał – jak wyciszać dzieci w wieku 3-10 lat i wzmacniać ich zdolność koncentracji BRAK MIEJSC (kolejny termin: 15 kwietnia) Małgorzata Salamon
1.04 sob. 9.30-13.30 I wszystko gra – zajęcia umuzykalniające w przedszkolu i szkole Anna Maliga-Poprawska
15.04 sob. 9.30-16.00 Jak makiem zasiał – jak wyciszać dzieci w wieku 3-10 lat i wzmacniać ich zdolność koncentracji Małgorzata Salamon

 Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

Pełna oferta naszych szkoleń obejmuje takie zagadnienia, jak: wspieranie rozwoju dzieci najmłodszych, działania profilaktyczne i rozwijanie kompetencji psychologiczno-pedagogicznych, edukację i wspieranie rozwoju dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, edukacja czytelnicza i polonistyczna, edukacja matematyczna i przyrodnicza w przedszkolu i szkole, edukacja artystyczna, wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwój własny nauczyciela. Chcesz wziąć udział w szkoleniu, którego nie ma w bieżącym harmonogramie, a jest w pełnej ofercie, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.