Harmonogram szkoleń stacjonarnych

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Lektykarskiej 44 w Warszawie na szkolenia otwarte, na które można się zgłaszać indywidualnie.
Niektóre zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 316, ul. Szobera 1 na Bemowie.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty. Wystawiamy faktury.

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

   

 

 

 

 Grudzień

Data Temat Osoba prowadząca
10.12 wt. 16.00-20.00 Grać i śpiewać każdy może, czyli umuzykalnianie dzieci z wykorzystaniem muzykoterapii Justyna Klimek
14.12 sob. 9.30-13.30 Pierwsze kroki w programowanie, czyli kodowanie dla laików (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
14.12 sob. 14.00-18.00 Raz, dwa, trzy – liczysz ty! – zajęcia matematyczne w przedszkolu (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
14.12 sob. 9.30-13.30 Aktywna muzyka – taniec i rytmika. Pomysły na zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci Justyna Klimek
14.12 sob. 14.00-18.00 Kreatywna świetlica Justyna Klimek

Styczeń

Data Temat Osoba prowadząca
2.01 czw. 16.00-20.00  Arteterapia w pracy z dziećmi. Pomysły i inspiracje Justyna Klimek
3.01 pt. 10.00-14.00 Praca w grupie z dzieckiem wysoko funkcjonującym ze spektrum autyzmu (w tym z zespołem Aspergera) Dorota Trzaska
3.01 pt. 16.00-20.00 Grać i śpiewać każdy może, czyli umuzykalnianie dzieci z wykorzystaniem muzykoterapii Justyna Klimek
4.01 sob. 9.30-13.30 Zabawy muzyczne z wykorzystaniem elementów metody Batii Strauss Marta Kudła
4.01 sob. 14.00-18.00 Ciekawe techniki plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Justyna Klimek
11.01 sob. 9.30-13.30 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
11.01 sob. 9.30-13.30 Pomyśl, ułóż, napisz – wypowiedzi pisemne w edukacji wczesnoszkolnej (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Aneta Hynowska
11.01 sob. 9.30-13.30 Grab the exam by its horns – o przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego Katarzyna Łaziuk
11.01 sob. 14.00-18.00 Awans zawodowy w praktyce (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
11.01 sob. 9.30-14.30 To, co rączki pokażą, to co nóżki zatańczą, to, co buzia wypowie (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Małgorzata Spilarewicz 
11.01 sob. 9.30-14.15 Dobra dyscyplina w grupie przedszkolnej cz.1 Małgorzata Salamon
18.01 sob. 9.30-13.30 Sprawne ręce – ćwiczenia i zabawy wspierające rozwój grafomotoryczny dzieci Marta Kudła
18.01 sob. 14.00-18.45 Kreatywna świetlica Justyna Klimek
24.01 pt. 16.00-20.00 Asertywne budowanie relacji z rodzicami uczniów i przedszkolaków Dorota Trzaska
25.01 sob. 9.30-14.15 Dobra dyscyplina w grupie przedszkolnej cz.2 Małgorzata Salamon
25.01 sob. 9.30-13.30 Kompetencje kluczowe – nie tylko wymóg, ale i obowiązek (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Robert Chamczyk
25.01 sob. 9.30-13.30 Lepsza biała niż czarna – zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i monitora interaktywnego (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
25.01 sob. 14.00-18.00 Raz, dwa, trzy – liczysz ty! – zajęcia matematyczne w przedszkolu (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
26.01 nd. 10.00-14.00 Tańczę, tupię, podskakuję – zabawy taneczne z elementami tańców w kręgu Marta Kudła

Luty

Data Temat Osoba prowadząca
01.02 sob. 9.30-13.30 Warsztat polonisty – lektury obowiązkowe w kontekście egzaminu ósmoklasisty Robert Chamczyk
01.02 sob. 9.30-13.30 Pierwsze kroki w programowanie, czyli kodowanie dla laików (szkolenie odbywa się w szkole na Szobera 1) Ewa Stolarczyk
01.02 sob. 14.00-18.00 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
08.02 sob. 9.30-13.30 Budzimy zmysły – zabawy i różne formy aktywności dla dzieci do lat trzech i starszych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Marta Kudła
13.02 czw. 10.00-14.00 Praca w grupie z dzieckiem wysoko funkcjonującym ze spektrum autyzmu (w tym z zespołem Aspergera) Dorota Trzaska
22.02 sob. 9.30-13.30 Matematyka? To proste! – gry i zabawy w nauczaniu matematyki w klasach 1-3 Ewa Stolarczyk
22.02 sob. 14.00-18.00 Awans zawodowy w praktyce (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
29.02 sob. 10.00-16.30 Nazywanie świata – odimienna metoda nauki czytania Ireny Majchrzak Anna Kozieł-Wójcik

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

Pełna oferta naszych szkoleń obejmuje takie zagadnienia, jak: wspieranie rozwoju dzieci najmłodszych, działania profilaktyczne i rozwijanie kompetencji psychologiczno-pedagogicznych, edukację i wspieranie rozwoju dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, edukacja czytelnicza i polonistyczna, edukacja matematyczna i przyrodnicza w przedszkolu i szkole, edukacja artystyczna, wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwój własny nauczyciela.