Szkolenia e-learningowe, webinary

Wygodnie i w wybranym przez siebie momencie, czyli szkolenia on-line

Kiedy brakuje nam czasu, mamy daleko do placówki, w której odbywają się szkolenia, albo… dopadło nas przeziębienie, świetnym sposobem na doskonalenie zawodowe nauczycieli są szkolenia e-learningowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów dostępnych na platformie Moodle oraz prowadzonych on-line (webinarów). Udostępniamy także webinary, które zostały zarejestrowane.

Dlaczego warto korzystać z kursów on-line?

Po pierwsze – jest to bardzo wygodne. Możemy usiąść w ulubionym fotelu, popijać kawę czy herbatę i zapoznawać się z treściami szkoleniowymi.

Po drugie – nie tracimy czasu na dojazdy i to od nas zależy, kiedy chcemy się szkolić i ile czasu dziennie na to poświęcić.

Po trzecie – korzystanie z nowoczesnych technologii zarówno podczas zajęć z uczniami, jak i w procesie samokształcenia i doskonalenia zawodowego to obowiązek nauczyciela i wymóg stawiany w trakcie awansu.

Nasze szkolenia są dostępne na platformie Moodle lub organizowane w formie webinarów (na żywo), a ich liczba stale rośnie. Udostępniamy także nagrania z zarejestrowanych webinarów. Aby skorzystać ze szkolenia on-line, trzeba mieć: dostęp do Internetu, zainstalowany na komputerze program niezbędny do odczytania plików PDF oraz umożliwiający obejrzenie filmów i odsłuchanie plików dźwiękowych.

Uczestnicy szkoleń na platformie Moodle i webinarów otrzymują zaświadczenia mejlem.

 

Szkolenia na platformie Moodle Szkolenia on-line Zarejestrowane webinary

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie na platformie Moodle

Zgłoszenie na webinar

Zgłoszenie na webinar zarejestrowany

Dane do przelewu:

Ewa Wojtyra ETEKST
ul. Lektykarska 44
01-687 Warszawa

Idea Bank, nr rachunku 72 1950 0001 2006 0035 7835 0001