Grant – doskonalenie kompetencji cyfrowych nauczycieli

 

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" ubiega się o przyznanie grantu na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli, rozwijające kompetencje cyfrowe, kształcące umiejętność wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, a w razie potrzeby – prowadzenia kształcenia w sposób zdalny.  

Czytaj więcej

Szkolenia stacjonarne – harmonogram

Warsztaty i szkolenia stacjonarne dla nauczycieli

Poniższy harmonogram to bieżąca oferta warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, które odbywają się w naszej placówce w Warszawie na Bielanach przy ul. Lektykarska 44 lub w Szkole Podstawowej nr 316 na Bemowie przy ul. Szobera 1/3. Stacjonarne warsztaty i szkolenia dla nauczycieli mają charakter otwarty, co oznacza, że można się na nie zgłaszać indywidualnie – poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Czytaj więcej

Zarejestrowane webinary

Szkolenia

Zarejestrowane webinary

Wygodnie i w wybranym przez siebie momencie, czyli odsłuchanie nagranych wcześniej webinarów

Osobom zainteresowanym webinarami, które nie są zaplanowane w najbliższym czasie, udostępniamy nagrania z wcześniejszych edycji webinarów.

Jeśli ktoś nie mógł wziąć udziału w webinarze na żywo albo zorientował się po czasie, że odbywało się szkolenie prowadzone przez nasz ośrodek doskonalenia nauczycieli na interesujący go temat, może je ukończyć, uzyskawszy dostęp do nagrania. Żeby móc skorzystać z zarejestrowanego webinaru, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić udział. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłany link do nagrania oraz materiały dodatkowe. Po wysłuchaniu webinaru i zapoznaniu się z materiałami uczestnik tej formy doskonalenia zostanie poproszony o rozwiązanie krótkiego testu.

Po rozwiązaniu testu uczestnik otrzyma zaświadczenie mejlem.

Cena webinarów w tej formie: 70-110 zł.

Oferta nagranych webinarów

Specjalne potrzeby edukacyjne

Wygodnie i w wybranym przez siebie momencie, czyli odsłuchanie nagranych wcześniej webinarów

Osobom zainteresowanym webinarami, które nie są zaplanowane w najbliższym czasie, udostępniamy nagrania z wcześniejszych edycji.

Czytaj więcej