Szkolenia stacjonarne – harmonogram

Warsztaty i szkolenia stacjonarne dla nauczycieli

Poniższy harmonogram to bieżąca oferta warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, które odbywają się w naszej placówce w Warszawie na Bielanach przy ul. Lektykarska 44 lub w Szkole Podstawowej nr 316 na Bemowie przy ul. Szobera 1/3. Stacjonarne warsztaty i szkolenia dla nauczycieli mają charakter otwarty, co oznacza, że można się na nie zgłaszać indywidualnie – poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Kierujemy się zasadą: minimum teorii, maksimum praktyki.

Wszystkie szkolenia oferowane przez nasz ośrodek doskonalenia nauczycieli są prowadzone przez praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, sprawdzonymi metodami i pomysłami. U nas nie ma nudy – jest działanie poprzez zabawę, ćwiczenia praktyczne, rozwiązywanie problemów, analizę przypadków, wymianę doświadczeń, odgrywanie scenek i inne metody angażujące uczestników.

Nauczyciele przychodzą na szkolenia z różnych powodów, ale zawsze wychodzą od nas z przekonaniem, że nie zmarnowali czasu, tylko podnieśli swoje kompetencje, poszerzyli wiedzę, znaleźli inspirację i nowe pomysły, naładowali akumulatory. Dla osób spoza Warszawy, które nie mogą pozwolić sobie na udział w stacjonarnych zajęciach, przygotowaliśmy kursy online – zachęcamy do zapoznania się listą bieżących webinarów. Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymują zaświadczenia ukończonych warsztatów i szkoleń. Wystawiamy faktury dla placówek i osób prywatnych.

Szkolenia stacjonarne – harmonogram

Harmonogram szkoleń i warsztatów dla nauczycieli w placówce przy ul. Lektykarskiej 44 w Warszawie

Data Temat Osoba prowadząca
9.03 czw. 18.00-20.30 i 18.03 sob. 10.00-14.30 Metoda Labana w pracy z dziećmi Dorota Trzaska
18.03 sob. 9.30-16.00 Jak makiem zasiał – jak wyciszać dzieci w wieku 3-10 lat i wzmacniać ich zdolność koncentracjiBRAK MIEJSC (kolejny termin: 15 kwietnia) Małgorzata Salamon
1.04 sob. 9.30-13.30 I wszystko gra – zajęcia umuzykalniające w przedszkolu i szkole Anna Maliga-Poprawska
15.04 sob. 9.30-16.00 Jak makiem zasiał – jak wyciszać dzieci w wieku 3-10 lat i wzmacniać ich zdolność koncentracji Małgorzata Salamon

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

Pełna oferta naszych warsztatów i szkoleń stacjonarnych dla nauczycieli obejmuje takie zagadnienia, jak:

  • wspieranie rozwoju dzieci najmłodszych,
  • działania profilaktyczne i rozwijanie kompetencji psychologiczno-pedagogicznych,
  • edukację i wspieranie rozwoju dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • edukację czytelniczą i polonistyczną,
  • edukację matematyczną i przyrodniczą w przedszkolu i szkole,
  • edukację artystyczną,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii,
  • rozwój własny nauczyciela.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, którego nie ma w bieżącym harmonogramie warsztatów i szkoleń stacjonarnych dla nauczycieli, a jest w pełnej ofercie, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.