Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Lektykarskiej 44 w Warszawie na szkolenia otwarte, na które można się zgłaszać indywidualnie.
Niektóre zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 316, ul. Szobera 1 na Bemowie.

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy

 

 

 

Grudzień

Data Temat Osoba prowadząca
15.12 sob. 9.30-13.30 Budzimy zmysły – zabawy i różne formy aktywności dla dzieci do lat trzech i starszych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Marta Kudła 
15.12 sob. 14.00-18.00 Pomysły na zajęcia umuzykalniające z elementami tańca i muzykoterapii (wcześniej tytuł: Pomysły na zajęcia muzyczno-rytmiczne z elementami muzykoterapii (cz. 1) Justyna Klimek
15.12 sob. 9.30-13.30 Awans zawodowy w praktyce (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
15.12 sob. 14.00-18.00 Pierwsze kroki w programowanie, czyli kodowanie dla laików (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
27.12 czw. 16.00-20.00 Asertywność w relacjach z rodzicami uczniów i przedszkolaków Dorota Trzaska

Styczeń

Data Temat Osoba prowadząca
03.01 czw. 16.00-20.00 Efektywnie, aktywnie, ciekawie – jak pracować metodą projektu Ewa Wojtyra
05.01 sob. 9.00-13.00 Sprawne ręce – ćwiczenia i zabawy wspierające rozwój grafomotoryczny dzieci Marta Kudła
05.01 sob. 14.00-18.00 O teorii w praktyce, czyli jak ciekawie wprowadzać dzieci w świat muzyki Justyna Klimek
05.01 sob. 9.30-13.30 Raz, dwa, trzy – liczysz ty! – zajęcia matematyczne w przedszkolu (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
05.01 sob. 14.00-18.00 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
07.01 pon. 16.30-19.45 Kurs kierowników wycieczek szkolnych Ewa Wojtyra
10.01 czw. 16.00-20.00 Tańczę, tupię, podskakuję – zabawy taneczne z elementami tańców w kręgu Marta Kudła
11.01 pt. 16.00-20.00 Asertywność w relacjach z rodzicami uczniów i przedszkolaków Dorota Trzaska
12.01 sob. 10.00-16.30 Nazywanie świata – odimienna metoda nauki czytania Ireny Majchrzak Anna Kozieł-Wójcik
14.01 pon. 16.15-20.15 Praca z dzieckiem z grupy ryzyka dysleksji Małgorzata Salamon
19.01 sob. 9.00-13.00 Jak być żyrafą, a nie szakalem? (o porozumieniu bez przemocy) Barbara Kołtyś
19.01 sob. 14.00-18.00 Aktywna muzyka – taniec i rytmika. Pomysły na zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci Justyna Klimek
19.01 sob. 9.30-13.30 Lepsza biała niż czarna – zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
19.01 sob. 14.00-18.00 Matematyka? To proste! – gry i zabawy w nauczaniu matematyki w klasach 1-3 (szkolenie odbywa się w SP nr 316, ul. Szobera 1) Ewa Stolarczyk
21.01 pon. 16.00-20.00 Skup się! – jak wzmacniać koncentrację uwagi u dzieci? Barbara Kołtyś
26.01 sob. 9.30-13.30 Emisja głosu w zawodzie nauczyciela Katarzyna Kasperkiewicz
26.01 sob. 14.00-18.00 Ciekawe techniki plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym cz. 1 Justyna Klimek

Kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy